Фірми Порошенка продали державі ремонт фрегата, страховку і шоколад на 30 млн

235
Фірми Порошенка добряче наварили на державі

Приватні фірми Президента України Петра Порошенка протягом 2017 року виграли тендерні контракти на 29,3 мільйони гривень.

Про це пише проект Марлін, посилаючись на систему закупівель Prozorro.

Найбільший контракт на 14,5 млн грн від військової частини А0456 отримав столичний завод «Кузня на Рибальському»  на доковий ремонт фрегата «Гетьман Сагайдачний» в Одеській області.

Іще 1,5 млн грн заводу перепало від комунального підприємства «Інженерний центр» за встановлення символів міста Києва в Дарницькому районі.

Заробила на бюджеті і команда президентського «5 каналу». Дві телерадіокомпанії, що входять у структуру власності каналу, а саме «Експрес-Інформ» і «НБМ» на двох заробили 7 млн грн. Зокрема «Укргазбанк» замовив телематеріалів на 3 млн грн,  «Мультимедійна платформа іномовлення України» на 2,3 млн грн, «Укргазвидобування» на 0,5 млн грн та інші.

Страхова компанія «Країна» продала державі послуг на 3,8 млн грн. Найбільшими клієнтами стали оборонні підприємства «Укрспецекспорт» – 1 млн грн та «Укроборонсервіс» – 450 тисяч гривень.

Перед новорічними святами різним органам влади активно продавали солодощі. Загалом різні фірми з приставкою в назві «Roshen» продали шоколаду і печива на 2 мільйони гривень.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв