Роман Кулик: «Скелети у шафі» Ноздровської не роблять її вбивство менш резонансним

471
Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Після акції під Главком форсять різного типу деталі та історії про Ноздровську: і характер не такий, і сусіди її не любили, і ніяка вона не правозахисниця, вперше про неї чую і взагалі меркантильно хотіла кеша зрубати з сім’ї Россошанського, а на акцію під главк прийшли якісь упороті персонажі – і все це полито жирним шаром конспірології. Коротше, все не так однозначно, ви не заморочуйтесь, от тепер поліція розбереться, обіцяє Аброськін. Дуже мило, блт, тільки пересмикування не прикриють системних проблем нашої правоохоронної та судової систем, що лежать в основі цієї справи.

Спроби зліпити з Ноздровської навіжену виглядають дико – ніби якісь «скелети в шафі» мають зробити її вбивство менш важливим чи менш резонансним для суспільства? Ну давайте зачекаємо, поки вб’ють 100% правозахисника з ідеальним реноме, да, точно, як це ми не додумались, юристка ж не та.

Хочете докопатись до суті, проаналізувати деталі її діяльності та обставин останніх років життя – будь ласка, корисна справа. Але підганяти це під якісь свої політичні розклади/теорії, травить жарти, усвідомлено поливати гівном людину, яку по-звірячому зарізали – аморально і неконструктивно.

Мені взагалі начхати, який там був характер, чи мала вона посвідчення адвоката, що вони була слабо розкручена медійно і хтось там про неї ніколи не чув (це з розряду «ніколи не бачив репостів Пономаря, хто він такий»), що говорили про Ірину її сусіди (а там класика трешу малого села, просто гляньте враження Мар’яни П’єцух, яка їздила в Демидів і спілкувалась з місцевими: https://goo.gl/Fk8MRJ. Один в один нагадує Гатне і Чагарова), які мотиви керували нею під час двох років боротьби в судах – це все деталі, які краще покажуть кон’юнктуру справи і можливі мотиви убивць, але ні на йоту не змінять її суті для суспільства. Тому акція під Главком, вимоги оперативного розслідування та створення ініціативної групи для моніторингу роботи поліції – це абсолютно адекватні вимоги. Й звісно туди залізуть якісь персонажі, що будуть використовувати справу як майданчик для піару і нести якусь діч – так завжди було і буде, якого хріна це ще когось дивує чи налаштовує проти всієї справи загалом? Просто слід фільтрувати. І думати масштабніше, обговорювати, як можна запобігти повторення таких ситуацій.

P. S. не знаю, хто вбив Ірину і не буду призначати винних. Але аргумент «ну друзі/сім’я Россошанського не такі ж тупі, щоб отак явно підставлятись» – слабкий аргумент. Практика вчить: все, що можна списати на людську тупість – це вона і є. Не хитрі «многоходовочки» чи змови, а просто банальна тупість і недолугість, помножена на усвідомлення можливостей «все замять» – наочних вітчизняних прецедентів вистачає.

Джерело: Роман Кулик

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв