ГПУ може затримати головного «ворога» Шокіна

288
Адвокат екс-заступника Генерального прокурора України Віталія Каська, відомого завдяки справі «діамантових прокурорів», Євген Грушковець заявив, що проти його підзахисного можуть застосувати такі методи як затримання чи обрання запобіжного заходу. 

Нагадаємо, Касько подав у відставку, мотивуючи це тим, що під керівництвом Віктора Шокіна у відомстві процвітає лише корупція і лобіювання інтересів політиків і олігархії. Нещодавно парламент затвердив рішення про звільнення й самого Шокіна.
11 квітня цього року Укрінформ повідомив, що Каську прямо посеред вулиці вручили підозру у вчиненні злочину щодо шахрайства з нерухомістю. У грудні 2010 року Касько звільнився з Генеральної прокуратури, а ще за два місяці до звільнення з відомства трикімнатну квартиру, яку надали родині екс-заступника глави ГПУ, виключили з переліку службових. У березні поточного року за допомогою суду домігся арешту житла Каська.
«Прийдемо на першу вимогу слідчого, коли він вручить таку повістку, але ми не виключаємо, що нині з боку слідства можуть відбуватися такі заходи, як затримання чи обрання запобіжного заходу. Я думаю, що ми можемо довести, що ця підозра є надуманою і направлена на зведення якихось рахунків», − наголосив Грушковець.
Він також підкреслив, що 12 квітня Касько не зможе бути присутнім на допиті, про що повідомляли правоохоронним органам.
«Я повідомляв слідчому, що у мене запланована слідча дія в Одесі, тому ми прийдемо відразу на будь-який виклик за умови, що нам повістки вручатимуть відповідно до положень Кримінально-процесуального кодексу»,  − зазначив адвокат.

Коментарi

Коментарiв