Вибили плоскогубцями – боєць «Азова» розповів про катування у полоні бойовиків

395
Чуднєцов розповів про катування у полоні бойовиків

Звільнений із полону бойовиків ОРДО боєць батальйону «Азов» Євген Чуднєцов розповів про тортури під час перебування у заручниках.

Чуднєцов потрапив у полон іще у лютому 2015 року поблизу н.п. Широкине.

За його словами, українська сторона давала запити на його обмін за час його перебування у полоні понад 10 разів, однак бойовики весь час це питання відтерміновували, не пояснюючи, чому.

«У списках СБУ на передачу я був з самого початку, щойно тут дізналися, що я потрапив у полон. У цих списках мене постійно пересували і пересували, не хотіли віддавати. Чому – треба зателефонувати Захарченку (ватажку «ДНР» – ред.), це вони пересували, а не українська сторона», – підкреслив боєць.

Крім того, він розповів, що бойовики вибили йому зуби: «Вибили плоскогубцями, хотіли вирвати. Це не перекручена інформація. Одні писали, що вони у мене самі випали. У січні у мене зуби ще цілі, а в лютому вже немає, вони не могли так швидко випасти».

Також Чуднєцов додав, що не запам’ятав терористів: «Висувати якісь претензії – до кого? До людини з вузькими очима у балаклаві? Росіяни там були. Але не лише росіяни».

За його словами, їх, як військовополонених, возили під Дебальцеве збирати гільзи від снарядів – «щоб вони їх потім на брухт здали, може, горілки хотіли купити»: «Тоді нас охороняли четверо «дружніх» якутів».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв