«НФ» може зірвати перемовини щодо уряду й коаліції

240
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що партія «Народний фронт» може зірвати перемовини щодо нової коаліції й уряду.

Уранці 13 квітня Аваков заявив, що під час нічних перемовин сторонам так і не вдалося досягти компромісу щодо формування нової парламентської більшості − передає Ліга.net.
Глава Міністерства внутрішніх справ також наголосив, що політична сила «Народний фронт» 13 квітня запланувала засідання фракції, під час якого нардепи обговорять, чи варто залишатися стороною переговорів і чи взагалі слід залишатися у складі Кабінету Міністрів.
Парламентарі від «НФ» у коментарях журналістам звинуватили у всьому «Блок Петра Порошенка» й назвали представників президентської команди «тупими», «безнадійними» й обізвавши деякими нецензурними виразами. На думку нардепів «Народного фронту», саме вимоги «БПП» не дозволили затвердити певні рішення під час перемовин.
Нагадаємо, після розвалу коаліції «БПП» і «НФ» не погодилися на умови «Батьківщини» щодо повернення до парламентської більшості й вирішили формувати її в форматі «на двох». Для цього партіям необхідно було доукомплектувати свої політичні сили певною кількістю народних депутатів. Нині ж ця домовленість, імовірно, вже під загрозою.
«Імовірність виходу «Народного фронту» з уряду висока. Нехай формують усе самі», − наголосив міністр внутрішніх справ.

Коментарi

Коментарiв