Членство України у НАТО стане ударом для Росії – Кравчук

398
Кравчук переконаний: Україні необхідний вступ до НАТО

Допоки Україна має такого сусіда, як Росія, у неї залишається тільки один вихід, який полягає у вступі до НАТО. Кремль ніколи не погодиться з незалежністю України – про це розповів перший Президент України Леонід Кравчук, повідомляє Радіо Свобода.

«Я очолюю комітет «За Україну в НАТО» (громадський рух). Коли Україна стане членом НАТО, для Росії це буде ударом. Але вона зрозуміє, що іншої України вже немає, що треба знаходити співпрацю з тією Україною, яка є, її треба поважати, брати до уваги її запити», – підкреслив політик.

Водночас він додав, що Україна братиме до уваги російські інтереси: «Так, не можна нехтувати. У Росії є стратегічні інтереси. Давайте їх обговорювати, шукати шляхи вирішення. Але Україна тоді стане міцно на ноги».

Щодо того, як Україна повинна протистояти тиску Росії, Кравчук наголосив: «Внутрішня сила – це наше військо, наша економіка. І зовнішня сила – це НАТО і країни, які нас підтримують. Не треба розмінюватися на дрібниці. Треба шукати стратегічні питання – це подолання бідності, подолання корупції, завершення війни та система управління держави».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв