ГПУ розслідує отримання хабара Яценюком

170
Секретар комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Дмитро Добродомов підтвердив, що Генеральна прокуратура розслідує кримінальне провадження щодо факту отримання хабара главою уряду Арсенієм Яценюком.

За словами Добродомова, ГПУ підтвердила наявність кримінального провадження щодо отримання хабара в розмірі кількох мільйонів доларів Арсенія Яценюком, який нещодавно подав у відставку з посади Прем’єр-міністра України. 
«Я дізнався, що є кримінальне провадження згідно з фактом отримання прем’єр-міністром Яценюком хабара в розмірі 3 мільйонів доларів США за призначення на посаду керівника «Концерну РРТ» Володимира Іщука. Генпрокуратура підтвердила, що розслідування цієї справи триває», − зазначив представник ВРУ.
Крім того, він наголосив, що це не єдина справа в Генеральній прокуратурі, в якій фігурує прізвище Яценюка.
«Ще 8 жовтня 2014 року, під час моєї програми «Народний Контроль» на телеканалі «ZIK» народний депутат України VII скликання Ігор Скосар заявив, що 2012 року дав хабар у розмірі 6 мільйонів доларів США Арсенію Яценюку через народного депутата Миколу Мартиненка з метою отримання місця у виборчому списку політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Із моменту виходу в ефір цієї публічної заяви пройшло вже півтора роки, проте Генеральна прокуратура у зв’язку з цим фактом розпочала досудове розслідування лише 25 червня 2015 року після відповідного запиту від народних депутатів»,  − цитує Радіо Свобода Добродомова.
Представники Генеральної прокуратури й сам Яценюк поки не коментували цю ситуацію.

Коментарi

Коментарiв