Саакашвілі спрогнозував дострокові вибори до ВРУ

188
Глава Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі спрогнозував, що протягом найближчих кількох місяців в Україні відбудуться дострокові парламентські вибори, в результаті яких перемогу отримає команда «молодих реформаторів».

«Вірогідність проведення дострокових парламентських виборів дуже висока. Я вважаю, що з огляду на політичну ситуацію в Україні вони фактично неминучі протягом найближчих кількох місяців», − спрогнозував в ефірі одного з грузинських телеканалів Саакашвілі.
Ще одна заява Саакашвілі засвідчила про його плани піти вище по сходах політичної кар’єри, аніж глава Одеської ОДА. За його словами, він упевнений, що під час дострокових виборів до Верховної Ради переможе команда «молодих реформаторів, яка вже зібралася навколо нього».
«Нині ті люди, які зібралися навколо мене − молоді реформатори, мають шанси виграти будь-які вибори в Україні. Про це знають представники місцевих кланів і олігархів, тому дуже нервують і вся їхня пропаганда спрямована проти мене», − ствердив високопосадовець.
Крім того, він підкреслив, що поки не створив партію, проте такий крок є в його планах. Саакашвілі наголосив, що вже є відповідний рух, до якого належать «молоді реформатори» з різних політичних сил, у тому числі – члени команди Президента Петра Порошенка.

Коментарi

Коментарiв