Експерт звинуватив Обаму в неправильній політиці щодо України

189
Американський політолог, професор Нью-Йоркського університету Ян Бреммер дорікнув Президента США Бараку Обама неправильною політикою щодо України.

Нещодавно Президент Сполучених Штатів Америки зізнався, що вважає головною своєю помилкою у зовнішній політиці неспроможність передбачити наслідки ліквідації лівійського лідера Муаммара Каддафі.
«Обама заявляє, що Лівія стала найбільшою помилкою у галузі закордонної політики. Я би сказав що вона аж на четвертому місці, а перші три обіймають, відповідно, позиція США щодо України/Росії, Ісламської держави, Іраку та Сирії та нарешті − відносини США з Європейським Союзом», − висловив думку експерт.
24 додає, що американська влада 11 квітня рекомендувала Президенту України Петру Порошенку не зберігати посади для деяких осіб у новому складі Кабінету Міністрів. Зокрема йдеться про чинного главу Міністерства енергетики й вугільної промисловості Володимира Демчишина й очільника Міністерства соціальної політики Павла Розенка.
Саме Розенка нещодавно розкритикувала міністр фінансів Наталія Яресько, яка користується авторитетом у США. Вона заявила, що глава Мінсоцполітики блокує реформи в пенсійній і соціальній галузі в цілому.
 
Крім того, під час останніх перемовин між Порошенком і Уповноваженим Державного департаменту США у справах Європи й Азії Вікторії Нуланд стало відомо, що американська сторона вже не заперечує проти відставки Арсенія Яценюка з посади глави українського уряду.

Коментарi

Коментарiв