Крим ніколи не був українським – намісник Києво-Печерської лаври

959
Владика Павло знову відзначився антиукраїнською заявою

Намісник Києво-Печерської лаври Павло зробив кілька резонансних заяв щодо Криму і війни на Донбасі, а також додав, що в Україні «немає Московського патріархату, а є «Руська православна церква».

Як повідомив лідер націоналістичної організації «С14», боєць АТО Євген Карась, такі заяви від отця пролунали під час спілкування з учасниками акції проти роботи Києво-Печерської лаври на ФСБ РФ.

Владика Павло під стінами лаври заявив, що Крим ніколи не був українським, а приєднання півострова до України 1954 року було «незаконним».

На запитання активістів про те, із ким воює Україна на Донбасі, намісник відповів, що не був на війні, а на Сході України воює «невідомо хто». Однак за часів СРСР він був «бандерівцем», а вже за кілька хвилин владика Павло заявив, що його діда «вбили у 1943 році бандерівці, які в 1940-х вбивали українців».

ПРИЙШЛИ КОЛЯДУВАТИ ДО СЕПАРІВ У ЛАВРУ.КИЯНИ! ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО КОЛЯДУВАННЯ! ПРИХОДЬТЕ!ЗРОБІТЬ РЕПОСТ!Цікавимося чи покаялися грішники з ФСБ за те, що:Настоятель Києво-Печерської Лаври системно поринув у корупцію та аморальність:- митрополит Павло без боязні Господа розкрадає гроші з ремонтних та реставраційних робіт у Лаврі;- владика Павєл був депутатом від Партії регіонів в 2008 році, а до того сам казав, що думав балотуватися від комуністів;- їздить на мерседесі S-класу в свій маєток під Києвом;- в 2014-му році порівняв Януковича з Ісусом Христом;- неодноразово хамив та нападав на журналістів.Десятки членів охоронних структур Московського патріархату та Києво-Печерської Лаври стали бойовиками у сепарів:- один з перших керівників бойовиків "Ромашка" – пономар Києво-Печерської Лаври. Саме він керував групою сепарів, що першими вчинили напад на "Альфу" СБУ під Слов'янськом;- ще один з перших командирів сепарів – "Кедр" – Дмитро Жуков, що десяток років керував "православними" ходами, які виходили з Києво-Печерсько Лаври;- Алєксєй Сєліванов, керівник "Вєрного казачєства", яке охороняло заходи Московського патріархату і неодноразово несли вахту в Лаврі, зараз воює з бойовиками в ЛНР.

Опубліковано Євгеном Карасем 8 січня 2018 р.

Активіст Олег Слабоспицький опублікував інші уривки розмови з владикою під лаврою. Зокрема, намісник Павло заявив, що не шкодує про членство у Комуністичній партії: «Очільник лаври «Павєл» щойно заявив наступне: «На Донбасі воює невідомо хто невідомо з ким», «ваші бандерівці вбивали українців у 1940-х», у Львові 90% людей мають польські паспорти».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв