«БПП» запропонував кардинальні зміни в уряді

244
Глава «БПП» Юрій Луценко повідомив, що фракція вимагає створення в новому уряді Міністерства з питань у справах окупованих територій і тимчасово переміщених осіб, яке очолить Вадим Черниш.

Луценко також зазначив, що сторони переговорів досі не можуть визначитися з главою Міністерства енергетики й вугільної промисловості та очільником Міністерства охорони здоров’я. 
«Ми також наполягли, щоб у структурі нового уряду сформували нове міністерство. Ми домовилися, що буде створено міністерство у справах окупованих територій і тимчасово переміщених осіб і запропонували кандидатуру пана Черниша», − оголосив глава «Блоку Петра Порошенка».
Українська правда нагадує, що відповідно до попередніх домовленостей віце-прем’єром із питань АТО й окупованих територій повинні були призначити Володимира Кістіона, проте тепер незрозуміло, які функції він повинен буде виконувати.
«Кістіон нас запевнив, що його не планували призначити віце-прем’єром із питань АТО, а розглядали як кандидата на посаду віце-прем’єра з питань надзвичайних ситуацій, техногенних катастроф промислового розвитку і багатьох інших поточних питань. Гройсман вважає, що йому такий віце-прем’єр потрібен. Я собі дозволю сказати, що також не до кінця розумію функції, але Прем’єр-міністр береться за відповідальну роботу відновлення країни», − підкреслив Луценко.
Примітно, що кандидатуру Володимира Гройсмана офіційно не затвердили на посаду Прем’єр-міністра, проте Луценко вже впевнено називає його главою уряду.

Коментарi

Коментарiв