Соліст Львівської опери потрапив у скандал через антиукраїнські погляди

468
Через антиукраїнські погляди Санжаревського проведуть службове розслідування

У Львівському театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької розгорівся скандал у зв’язку з антиукраїнськими поглядами одного з солістів балету Миколи Санжаревського.

У закладі проведуть службове розслідування, передає Львівський портал.

Незважаючи на те, що позиція Санжаревського була давно відома, керівництво не робило жодних дій. Він від самого початку збройної агресії на Сході країни активно підтримував терористичні угруповання «ДНР» і «ЛНР» і поширював інформацію, яку можна розцінювати як посягання на територіальну цілісність України.

За словами директора і художнього керівника театру Василя Вовкуна, про «схильності» соліста балету йому стало відомо лише 9 січня: «Сьогодні вранці мені ця інформація надійшла. Дав завдання знайти ці матеріали і розібратися. Я хочу це зробити, щоб не бути суб’єктивним».

Одеська журналістка Олена Добровольська розповіла про сепаратистські погляди Санжаревського. Вона оприлюднила скрини з його сторінок у соціальних мережах, де він поширював антиукраїнську інформацію і підтримував терористів ОРДЛО. Крім цього, співробітник театру перебував у списку «Чистилища» на сайті «Миротворець».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв