США у страху перед Кремлем обмежили допомогу Україні, − ЗМІ

199
Видання USA Today зазначило, що нещодавно американська влада відмовила Україні в наданні підтримки щодо підготовки снайперів, оскільки подумали, що йдеться про військові навички наступального характеру.

Таке рішення американської влади викликало шквал критики від представників Республіканської партії, які заявили, що така резолюція є свідченням надто обережної політики США щодо Президента Російської Федерації Владіміра Путіна у зв’язку з побоюванням агресії РФ.
Чимало критики також пов’язано з тим, що такий підхід Сполучених Штатів Америки щодо Кремля є зовсім недієвим щодо політики Російської Федерації. Зокрема, Республіканський конгресмен Данкан Ґантер і інші республіканські законодавці розкритикували команду Президента Барака Обами у зв’язку з обмеженням допомоги Збройним Силам України щодо поставок медичного обладнання, приладів зв’язку і радарів.
«Якщо ви перебуваєте там, то чому б не готувати їх так, як потрібно українській стороні для протистояння наступальним діям Росії? Наскільки добренькими ви можете бути, поки Путін завойовує світ?», − цитує Голос Америки Ґантера, члена комітету Палати представників з питань збройних сил.

Коментарi

Коментарiв