Призначення Гройсмана Прем’єр-міністром виявилося вигідним РФ

232
Глава комітету з міжнародних справ Держдуми РФ Алєксєй Пушков назвав перспективу призначення Володимира Гройсмана на посаду Прем’єр-міністра України вигідною для Російської Федерації.

«Навряд чи Гройсман вийде за межі тієї загальної політичної логіки, яка панує нині в Україні. Але в цілому, мені здається, що ця заміна з точки зору перспектив російсько-українських відносин, у всякому разі, не негативна», − наголосив Пушков в інтерв’ю РИА Новости.
«Мені здається, ця заміна буде або нейтральною з точки зору відносин між Києвом і Москвою, або, скажімо, зніме деякі дратівливі моменти, ту цілеспрямовану лінію на розрив всіх і всіляких зв’язків, яку проводив Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк», − зазначив російський високопосадовець.
Він також назвав Гройсмана прагматичним політиком і нагадав, що він жодного разу не висловлював антиросійських позицій. Крім того, Пушков вважає, що він не зможе позиціонувати як самостійний глава уряду й піддаватиметься тиску, оскільки він є наближеним до Президента України Петра Порошенка.

Коментарi

Коментарiв