Захист Меджлісу оскаржуватиме рішення про ліквідацію

305
Кримський адвокат Джеміль Темішев заявив, що оскаржуватиме рішення призначеної російською владою прокурора Криму Наталії Поклонської про ліквідацію Меджлісу кримськотатарського народу.

Нагадаємо, 13 квітня 2016 року Поклонська затвердила резолюцію про припинення діяльності Меджлісу як «екстремістської організації». Відповідно, відомству заборонили користуватися будь-якими державними ЗМІ, здійснювати публічні масові заходи та в цілому будь-яку роботу.
На це рішення відразу відреагувала міжнародна спільнота. Зокрема, керівництво ООН закликали владу Російської Федерації не допустити ліквідацію Меджлісу, Європейський Союз також висловив обурення планом «прокурора» Криму закрити відомство.
За словами Темішева, прокуратура РФ ухвалила рішення про припинення діяльності Меджлісу нібито у зв’язку з  занадто тривалим судовим розглядом справи щодо заборони організації.
На думку глави відомства, народного депутата України Рефата Чубарова, резолюція цілковито є ініціативою російської влади, Поклонська ж лише виконала відповідну вказівку.
«Немає жодних сумнівів у тому, що ухвалення цього «рішення» стало можливим виключно за вказівкою Кремля, що свідчить про ескалацію Путіним і його оточенням конфронтаційних форм взаємин з усією міжнародною спільнотою», − написав у своєму Facebook Чубаров.

Коментарi

Коментарiв