ЄС відреагував на призначення Гройсмана

275
14 квітня оприлюднили офіційну спільну заяву високого представника ЄС із питань зовнішніх справ і політики безпеки Федеріки Моґеріні і єврокомісара з європейської політики сусідства й переговорів про розширення Йоханеса Хана щодо призначення нового складу Кабінету Міністрів України.

Призначення нового уряду України на чолі з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом є надзвичайно важливою подією, коли новий поштовх для країни є вкрай необхідним. Після проведення багатьох зустрічей, у тому числі нещодавніх, із Гройсманом за часів його попередніх обов’язків як голови Верховної Ради, ми чекаємо на роботу з ним з метою розбудови сильнішої України на базі фундаментальних реформ і підзвітного уряду, − цитує Укрінформ заяву єврочиновників.
За словами Моґеріні й Хана, нині українська влада повинна скористатися зміною складу Кабінету Міністрів і його глави задля відновлення довіри населення. Високопосадовці також пообіцяли, що керівництво Європейського Союзу й надалі продовжуватиме технічно й фінансово підтримувати Україну для подальшого успішного запровадження реформ.
У цьому контексті ми будемо підтримувати новий уряд у забезпеченні ефективного і прозорого функціонування ключових політичних і економічних інституцій, а також зміцнення верховенства права. Відносно цього надзвичайно важливими є справжні зобов’язання у рішучому проведенні реформи органів прокуратури, − йдеться в документі.
Крім того, представники ЄС наголосили, що сподіваються на спроможність нового складу українського уряду домогтися повноцінної реалізації Мінських домовленостей.

Коментарi

Коментарiв