Порошенко обіцяв ФСБ не займатись антиросійською діяльністю – ІноЗМІ

553
Грузинські ЗМІ опублікували резонансний компромат на Порошенка

Грузинський телеканал «Руставі-2» опублікував копії звернень Президента України Петра Порошенка до ФСБ, датовані лютим 2007 року, де він обіцяє не діяти проти інтересів Росії.

Про це повідомив професор Державного університету Ілії у Грузії Олег Панфілов у своєму блозі.

«Грузинський телеканал «Руставі-2» зробив Петру Порошенко новорічний подарунок – опублікував факсиміле його заяви і зобов’язання в ФСБ РФ, датовані 2007 роком, в яких він давав зобов’язання не займатися антиросійською діяльністю», – підкреслив історик.

На копіях однієї зі заяв видно дату – 3 лютого 2007 року. Саме в той день тоді ще народного депутата Порошенка не пустили у Росію.

«Я, громадянин України Порошенко Петро Олексійович 26.09.1965 р. н, в період перебування на території Російської Федерації зобов’язуюсь дотримуватися російському законодавству, не брати участь в діяльності, спрямованій проти інтересів РФ», – ідеться у заяві.

В іншій заяві до директора ФСБ Порошенко стверджує, що недопуск його на територію Росії є необов’язковим, «оскільки до антиросійської кампанії президента Ющенка я не маю жодного стосунку. Є одним із засновників «Партії регіонів».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв