Кличко стверджує, що 90% підземних комунікацій Києва – зношені

374
Кличко запевняє, що влада почала розробку концепції розвитку столичного теплоенергетичного комплексу

Майже 90% підземних комунікацій Києва зношені і потребують заміни.

Про це заявив мер міста Віталій Кличко в ефірі телеканалу NewsOne.

За його словами, столична влада почала розробку концепції розвитку столичного теплоенергетичного комплексу на 10 років, де передбачена модель комплексного фінансування.

«У Києві є проблема зношеності труб, що не замінювалися десятками років. Ми бачимо, в якому стані дороги, але ми не бачимо, в якому стані комунікації під землею», – підкреслив мер столиці.

«Замінюючи труби, фахівці говорять, що величезні металеві труби іноді завтовшки з паперовий лист – іржа і корозія з’їдають метал, тому і часті пориви, які трапляються в місті, втрати води і тепла. Ми в цьому напрямку інвестуємо кошти в заміну старих комунікацій на сучасні труби, які мають тривалий термін експлуатації», – додав політик.

Також він повідомив, що в Києві близько 20 тис. км труб і майже 90% з них потребують заміни: «Це величезні фінансові вливання і ми працюємо над розробкою комплексної програми по заміні комунікацій, яку згодом приймемо».

Крім того, Кличко запевнив, що програма, яка розробляється, передбачає модель комплексного фінансування – з державного і міського бюджетів, а також за рахунок коштів інвесторів.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв