Ігор Луценко: У списку переслідування діячів нинішнього режиму Гройсман – у першій п’ятірці

907
Народний депутат України Ігор Луценко

Гройсман вважає, що з Володимира Парасюка треба зняти недоторканність.

Володимире Борисовичу!

Ну от навіщо такі непродумані заяви?

Подумайте, хто в першу чергу постраждає у найближчому майбутньому?

Даю підказку – ви.

30 секунд аналізу прийдешніх двох років достатньо, щоб зрозуміти, що у списку на переслідування діячів на той час уже минулого, а зараз поки що «нинішнього» режиму Ваше прізвище знаходиться у першій п’ятірці.

Незалежно від того, підписували Ви щось, чи ні, Вас, у відповідності до політичного запиту громадян України, захочуть посадити. Причому якщо у Порошенка, Гонтарєвої та інших залишається багато інструментів для того, щоб виторгувати собі недоторкану старість, то у Вас, на жаль (справедливо це чи ні) є всі шанси потрапити у роль цапа-відбувайла. Так що варіант запобіжного заходу, пов’язаного з триманням під вартою, на жаль, є досить реальним, і соціологія така, що він є маркером для сприйняття масами, чи готова наступна влада боротися з корупцією.

Так це іще при сприятливому для Вас сценарію.

Бо зміна влади, не пов’язана з позасудовим переслідуванням – це лише один із сценаріїв. Люди хочуть не тільки посадок. Люди хочуть крові. Може так статися, що саме Ваш тезка Парасюк буде стримувати рішучих людей від того, щоб вчинити нехороші дії щодо Вас та Вашої, гм, команди.

Тому не бажайте Парасюку зла. По-перше, це некрасиво. А по-друге, це політично дуже, дуже недалекоглядно.

Краще вже зараз працювати над свідченнями, котрі Ви дасте слідчим. Впевнений, Ви маєте, що розказати. І добре, якщо це будуть детективи НАБУ, а не Народні Прокурори Революційного Трибуналу.

Джерело: Ігор Луценко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв