«Батьківщина» оскаржуватиме новий уряд у суді

210
Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко оголосила про ініціювання оскарження законності нового складу Кабінету Міністрів України, який очолив Володимир Гройсман.

«Партія «Батьківщина» з 14 квітня починає розробляти подання до Конституційного Суду щодо незаконності, неконституційності всього, що сьогодні відбулося у Верховній Раді. Ми звернемося до КСУ. Для цього необхідно 45 підписів народних депутатів», − заявила в ефірі 112 Тимошенко.
Додамо, вона мала на увазі ухвалення рішення про відставку Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, затвердження на цю посаду Володимира Гройсмана і призначення нового складу Кабінету Міністрів.
Крім того, високопосадовець закликала приєднатися до цієї ініціативи партію «Самопоміч», яка в лютому так само як і «Батьківщина» покинула коаліцію, і так званих «єврооптимістів». 
Раніше Тимошенко заявила про перехід своєї політичної сили до парламентської опозиції.
«Я можу оголосити консолідоване рішення нашої політичної сили. Ми вирішили, що ми виходимо з безперспективного переговорного процесу про створення нової коаліції. Ми переходимо в демократичну, проєвропейську опозицію», − повідомила глава «Батьківщини».

Коментарi

Коментарiв