Політична криза в Україні минула, − Парубій

253
Новопризначений спікер ВРУ Андрій Парубій висловив думку, що політична криза в Україні вже минула, тому позачергових парламентських виборів не буде.

Нагадаємо, 14 квітня цього року Верховна Рада України затвердила на посаду спікера кандидатуру Андрія Парубія. До цього главою ВРУ був Володимир Гройсман, який нині очолює Кабінет Міністрів.
«Власне там, де була криза – в питанні коаліції й уряду – вона вирішена. Тепер ми можемо повідомити тих, хто дуже розраховував на позачергові парламентські вибори, що на них чекає розчарування, оскільки їх не буде», – заявив в ефірі 5 каналу Парубій.
За словами спікера ВРУ, українська влада штучно створила цю політичну кризу, проте з часом вона перетворилася на реальну, коли три парламентські проєвропейські партії покинули коаліцію. 
«Хаос в Україні і дестабілізація у державі – це є зовнішній сценарій. І, власне, був великий ризик, що ця криза може штовхнути нашу країну на такий сценарій. Це було величне випробування, яке стояло перед нами, перед всім суспільством, і перед політичним керівництвом країни», – зазначив новообраний глава парламенту.

Коментарi

Коментарiв