Експерт: Путін може сконцентруватися на Україні через провал у Сирії

467
Путін зайшов у глухий кут у Сирії та на Корейському півострові?

Президент РФ Владімір Путін зайшов у глухий кут у своєму впливі на кризи в Сирії і на Корейському півострові, тому він може сконцентруватися на ситуації в Україні.

Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов у статті для Апострофа.

Він переконаний: Росія не зважиться втрутитися в потенційний конфлікт на Корейському півострові.

«Чи врятує Путін свого друга Кіма? РФ ніколи не йде в лоб. Коли виникає пряма загроза розправи або розв’язання кризи силовим шляхом, то Росія завжди йде в тінь. Вони в принципі і так не дуже були легалізовані там. Росія в даному випадку вичерпала свій ресурс в плані підвищення градуса напруженості в північнокорейської проблеми», – підкреслює фахівець.

За його словами, і в Сирії Росія потрапила у важку ситуацію: «У Сирії теж тиша і спокій, тому що все Вартові Ісламської революції зараз в Тегерані і вже російські приватні військові компанії там же, тому що якщо Іран відійде від Росії, то у Путіна не залишиться основи для ведення політики на Близькому Сході. Тому в Сирії росіяни зараз мовчать як миші, їх там довбають всі, кому не лінь».

«Тому в Сирії у Путіна теж глухий кут. Залишається одна Україна, однак наша криза живе за рахунок підтримки нашої влади. Це більше наша криза, ніж російська», – підсумував Жданов.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв