Згода Путіна на переговори щодо Савченко дає шанси на звільнення, – адвокат

229
Один із адвокатів засудженої в РФ народного депутата України, члена ПАРЄ, льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін зазначив, що визнання російським Президентом факту переговорів дає шанс на ухвалення певного рішення.

Нагадаємо, 22 березня 2016 року суд РФ визнав винною Савченко у вбивстві групи російських журналістів і нелегальному перетині кордону, ув’язнивши її до 22 років позбавлення волі. 6 квітня нардеп розпочала сухе голодування з вимогою звільнити її або повернути до України. 
На думку Фейгіна, визнання факту існування переговорного процесу щодо звільнення льотчиці Президентом Російської Федерації Владіміром Путіним дає шанси на ухвалення позитивного рішення.
«Путін підтверджує, що прямі перемовини з українською владою існують. Це вже непогано саме по собі. Визнання переговорів дипломатичною мовою означає, що перемовини мають закінчитися якимось рішенням. Із іншого боку, ця фраза про «забігання наперед», яка нічого не означає, скоріше стосується того, що Президент РФ не поспішає з вирішенням проблеми Савченко. Тобто це не означає, що її відпустять через день, два, тиждень», − зазначив у коментарі Радіо Свобода адвокат.
На його думку, для Кремля звільнення засудженої було і залишається лише питання вигоди.
«Це, безперечно, спроба довести, що момент її звільнення буде пов’язаний з вигодою для нього, Путіна, і аж ніяк не для України чи самої Савченко. Це означає, що вони будуть шукати рішення, вигідне для них, але не зараз», − підкреслив Фейгін.

Коментарi

Коментарiв