«Антонов» звинувачує Кабмін і Гройсмана у перешкоджанні роботи

289
Гройсману дісталося на горіхи від ДП «Антонов»

У ДП «Антонов» звинувачують Кабінет Міністрів і Прем’єра Володимира Гройсмана у перешкоджанні роботи підприємства.

Про це йдеться у відкритому листі підприємства.

«Кабінет Міністрів України на чолі з прем’єр-міністром не тільки не надає належної підтримки, але і будь-якими шляхами намагається ускладнити роботу флагмана вітчизняного авіабудування», – ідеться у документі.

У ДП «Антонов» зазначили, що 2016 року було обіцяно профінансувати запуск серійного виробництва пасажирських літаків. Однак замість цього Кабмін на чолі з Гройсманом «пропонує вилучити значну частину зароблених коштів для вирішення проблем інших підприємств концерну, всупереч думці керівництва «Укроборонпрому».

Таке рішення у підприємстві називають недалекоглядним і додають, що воно може зірвати міжнародні домовленості.

«Подібні недалекоглядні міри призведуть до зриву міжнародних домовленостей по виробництву Ан-132D, модернізації Ан-70, а також зупинки розробки першого українського ударного безпілотника «Горлиця», що здійснюється «Антоновим» за власні кошти», – підкреслили представники ДП.

На думку його керівництва, відповідні дії Кабміну не тільки не допоможуть тим, хто потребує коштів, але і призведуть до банкрутства компаній, у яких вилучать ці гроші.

«У цих умовах доцільно прийняття державної програми виведення з кризи найважливіших підприємств ОПК, що буде фінансуватися з бюджету країни», – зазначено у підсумку.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв