Сенатор зі Штатів звинуватила Порошенка у бездіяльності щодо корупції

241
Американська сенаторка від Демократичної партії Джін Шаґін наголосила, що основним завданням для новопризначеного Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана є боротьба з корупцією, до якої раніше Штати вже закликали Президента Петра Порошенка.

«Продовжувати реформи щодо верховенства права, судової системи, боротися з корупцією, яка стосується щоденного життя людей. Поки ситуація з корупцією не зміниться, пересічні українці не побачать різниці і не будуть задоволені», − цитує Голос Америки виступ Шаґін.
Раніше вона підписала офіційний лист сенаторів зі Сполучених Штатів Америки до Порошенка у зв’язку з політичною кризою в Україні після рішення міністра економічного розвитку й торгівлі Айвараса Абромавичуса подати у відставку. Також тоді вона закликала США посилити фінансову підтримку для української сторони, проте пізніше її заяви щодо цього питання стали дещо обережнішими.
«Коли я відвідувала Україну, нам українські лідери казали, що бачать справжню зацікавленість у тому, щоби змінити життя людей після революції на Майдані, щоб побороти корупцію, бажання покращити щоденне життя людей. То ж це те, на мою думку, над чим мають продовжувати працювати Президент і Прем’єр. Насправді, вони не на багато пройшли вперед щодо питання боротьби з корупцією, щоб задовольнити потреби пересічних громадян України», − наголосила Шаґін.

Коментарi

Коментарiв