На Гройсмана чекають серйозні політичні атаки, − експерт

255
Політолог, директор Центру політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко спрогнозував можливі наслідки призначення Володимира Гройсмана на посаду Прем’єр-міністра України.

У своєму блозі в Новом времени Фесенко висловив думку, що Гройсман зможе стати незалежним і самостійним главою уряду, оскільки свідченням цього вже стала його боротьба за кадрові призначення в новому уряді.
«Гройсман боровся за свої кадрові інтереси, це була тактична, але дуже жорстка боротьба. І для тих, хто не дуже розумів, хто такий Гройсман, це стало несподіванкою, оскільки всі вважали, що він − банальна маріонетка Порошенка. Але він показав характер, як і те, що він є самостійною фігурою. Думаю, це ми побачимо і на посту голови уряду», − зазначив політолог.
На його думку, новий Прем’єр не конфліктуватиме з Президентом Петром Порошенком, проте буде жорстко захищати свої інтереси і працювати на перспективу заради підвищення політичного рейтингу. 
Експерт також наголосив, що саме Гройсман буде головним реформатором у новому складі Кабінету Міністрів, хоча й усі зміни запроваджуватиме дуже обережно. За його словами, складність роботи нового глави КМУ полягає в різнорідності його складу, оскільки нині потрібно створити «якусь подобу єдиної команди».
«Думаю, восени на Гройсмана вже розпочнуться серйозні атаки, тому до завершення року йому необхідно показати явні позитивні тенденції. Якщо це не вдасться, його положення буде набагато складнішим», − спрогнозував Фесенко.

Коментарi

Коментарiв