МВФ очікує переговорів із новим складом Кабінету Міністрів

233
Директор Європейського департаменту МВФ Пол Томсен під час прес-конференції 15 квітня наголосив, що Фонд уже готовий обговорити надання чергового кредитного траншу Україні з новим складом Кабінету Міністрів.

За словами Томсена, Міжнародний валютний фонд готовий розглянути надання Україні черговий кредитний транш відразу після того, як новий уряд підтвердить готовність виконувати всі домовленості відповідно до програми двосторонньої співпраці − передає Укрінформ. 
«Я міг би висловити своє бачення, що ми завершимо цей огляд найближчим часом за умови, якщо уряд України  готовий реалізувати ту політику, яка була узгоджена раніше, оскільки новий склад КМУ затвердили лише нещодавно. Ми очікуємо переговорів з ним і залишаємося готовими продовжувати підтримувати українську сторону», − наголосив представник МВФ.
Він також підкреслив, що керівництво Фонду вже фактично узгодило перегляд умов надання чергового кредитного траншу з попереднім урядом, проте, оскільки нині Кабінет Міністрів має оновлений склад, усі домовленості можуть бути змінені. 
«Нині існують гарні передумови для швидкого завершення перегляду. Але ми, очевидно, повинні отримати підтвердження від нового уряду про досягнуті раніше домовленості», − зазначив Томсен.

Коментарi

Коментарiв