Україна готується до нової війни – у Кремлі влаштували істерику через закон про Донбас

243
У російському МЗС влаштували істерику через закон про реінтеграцію Донбасу

Закон про реінтеграцію Донбасу, ухвалений 18 січня Верховною Радою, свідчить про підготовку України «до нової війни». Про це заявили у Міністерстві закордонних справ Росії – передає Обозреватель.

У МЗС РФ вважають, що мета документа – «законодавчо підтвердити лінію Києва на рішення проблеми Донбасу силовим шляхом».

«По суті, Петро Порошенко Порошенко отримує необмежені, близькі до диктаторських повноваження на придушення інакомислення і невдоволення. Інакше як підготовкою до нової війни це назвати не можна», – ідеться у повідомленні російського відомства.

Також там заявили, що «у законі безапеляційно стверджується, що Російська Федерація здійснює злочинний акт агресії проти України і тимчасово окупує частину її території, керуючи Донбасом за допомогою підконтрольної Москві окупаційної адміністрації».

Кремль наполягає, що закон суперечить Мінським домовленостям: «Про жодну «реінтеграцію» не ідеться. Навпаки, все робиться для того, щоб ще більше розколоти Україну і відштовхнути від себе мешканців Донбасу. Київ ховає досягнуті в Мінську домовленості і весь наявний механізм пошуку взаємоприйнятних рішень».

«Не можна не звернути увагу, що прийняття закону дивним чином «співпало» у часі з анонсованим в Вашингтоні рішенням про готовність США поставити в Україну летальні озброєння. На жаль, ми є свідками створення ситуації, яка загрожує небезпечною ескалацією в Україні з непередбачуваними наслідками для безпеки і миру в усьому світі», – стверджують у російському МЗС.

Нагадаємо, 18 січня ВРУ ухвалила у другому читанні закон про реінтеграцію Донбасу 18 січня. Проти проголосували 36 народних депутатів. Законом визначається, що тимчасова окупація Російською Федерацією територій в Донецькій і Луганській областях є нелегітимною і не створює для РФ жодних територіальних прав.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв