Швейцарія розкритикувала призначення нового уряду в Україні

242
Оглядач швейцарського видання Tagesanzeiger Цита Аффентрангер розкритикувала призначення нового складу Кабінету Міністрів України, що відбулося 14 квітня 2016 року. На його думку, це повернення держави до корумпованої політики.

За словами журналістки, раніше українці вірили у спроможність Президента Петра Порошенка подолати кризу в державі, виконати власні обіцянки й відмовитися від власних інтересів у бізнесі й переконати інших олігархів у тому, що після тривалого розграбування держави на перше місце потрібно поставити інтереси населення.
«Але з появою нового уряду в Україні ця надія лопнула: новий Кабмін складається з вірних соратників Порошенка і ніхто з них не те що не здатний, але навіть не зацікавлений проводити зміни в державі», − цитує 24 оглядача швейцарського видання. 
Вона висловила впевненість у тому, що Україна мало чимало інших, більш достойних кандидатур на посаду Прем’єр-міністра, ніж Володимир Гройсман. Зокрема, журналістка згадала про Наталію Яресько.
«Драматизм того, що відбувається в Україні, в тому, що невелика шайка продовжить керувати країною в політиці й економіці в ім’я власних інтересів, а закулісні домовленості залишаться більш важливими, ніж добробут держави», − висловила думку Аффентрангер.

Коментарi

Коментарiв