Кияни влаштували акцію проти чергової незаконної забудови (відео)

381
Активісти блокували дорогу через чергову незаконну забудову у столиці

У Києві мешканці Оболонського і Подільського району влаштували акцію протесту проти планованої забудови на території парку «Крістерова гірка». Про це повідомляє УП.

Активісти перекрили рух транспорту на пішохідному переході на вул. Вишгородській неподалік від кінотеатру ім. Шевченка.

Акція тривала з 14:00 до 19:00, під час акції рух на вулиці громадського (тролейбусів) і приватного транспорту було фактично заблоковано, частиною вул.Вишгородської ближче до площі Шевченка проїхати було неможливо. Станом на 19:30 рух транспорту вже безперешкодний.

Опубліковано Olha Harbovska 20 січня 2018 р.

Тут люди перекрили Вишгородську. Протестують проти забудови паркової зони біля кінотеатру ім. Шевченка.Про Крістерову гірку:Заснував парк Вільгельм Крістер у 1850 році. Пан Крістер захоплювався садівництвом і відкрив сільськогосподарське підприємство та школу для місцевого населення. Тут у нього була пасіка, сад плодових дерев, квітів та іншої городини.Також займався акліматизацією винограду. Місцеві жителі, отримавши у нього агроосвіту та досвід, працювали садівниками по всій країні. Зараз у парку живуть тварини занесені до Червоної книги, 150-річні каштани та 400-літній дуб.

Опубліковано Olha Harbovska 20 січня 2018 р.

За словами місцевих мешканців, острах у мешканців прилеглих будинків викликає проведення невідомими на території парку робіт з підготовки до будівництва.

Активісти стверджують, що будувати висотку на понад 20 поверхів з паркінгом планується на місці, де до 1991 року працював Інститут хлору і де залишилися його підземні ємності.

«Паркан забудовників з’явився на території парку між будинками з боку вул. Вишгородської 47б ще наприкінці грудня 2017 року. Його постійно охороняли тітушки, які перебувають навколо території, з якої зрізали дерева парку. Згодом тимчасовий паркан знесли – частково, зусиллями місцевих мешканців, які виступають проти забудови, і на його місці вже зводять постійний, надійний», – підкреслила одна з учасниць акції.

Місцеві мешканці зверталися офіційними листами на адресу столичної мерії, відділу екології та до Адміністрації Президента на ім’я глави держави, однак жодної реакції з боку влади наразі не отримали.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв