Сотні американців вийшли на мітинг проти одіозного Трампа

226
15 квітня 2016 року у Нью-Йорку відбулася масштабна акція протесту проти одного з кандидатів у Президенти США Дональда Трампа, відомого зокрема і своїми скандальними заявами щодо України.

Увечері 15 квітня протестувальники зібралися біля приміщення готелю, де в той же час відбувався гала-вечір Республіканської партії, представником якої є Трамп. Полісмени затримали більше 10 осіб, які потрапили на територію готелю, пронісши з собою транспаранти. 
Лівий берег нагадує, що в липні поточного року заплановано передвиборчі з’їзди Республіканської і Демократичної партій. Згідно з підсумками цих заходів буде визначено офіційних кандидатів від партій на президентських виборах у Сполучених Штатах Америки, що відбудуться 8 листопада.
Раніше Трамп відзначився гучною заявою щодо України, звинувативши Європейський Союз і НАТО у бездіяльності щодо ситуації в державі. Він наголосив, що Штати є єдиною країною, що нині бореться за Україну. 
«США найменше постраждали від того, що відбувається з Україною, у зв’язку з географічним положенням. При цьому всі сусіди цієї держави не особливо активно беруть участь у врегулюванні конфлікту. Німеччина й інші країни − їм потрібна нафта, газ та інші ресурси з Російської Федерації, тому вони тримають язик за зубами», − наголосив республіканець.

Коментарi

Коментарiв