Віктор Небоженко: Університет Шевченка поплатився за «путівку в життя» для Порошенка

1389
Політичний експерт Віктор Небоженко

СТУДЕНТИ КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ МРІЮТЬ ПРО МАЛЬДІВИ.

У той час, як президент України Порошенко, під час війни, з шиком відпочивав на Мальдівах, ховаючись на відокремлених островах від дикої, набридливої ​​Гонтарєвої, в Київському держуніверситеті ім. Шевченка скасували заняття студентів через неможливість ректорату заплатити за тепло в аудиторіях.

Навіть Путін позаздрив відпочинку Порошенка, не кажучи вже про метушливого американського Президента Трампа, який не може собі дозволити таку розкіш як виїхати з країни на Мальдіви на шість днів.

Між іншим, саме цей університет дав «путівку в життя» молодому Петру Порошенко. І ось зараз настала «розплата» за п’ять років безкоштовного навчання студента факультету міжнародних відносин КНУ, який став президентом-мільярдером у злиденній, корумпованій і знесиленій війною країні. Київський університет зупинився через холод. Таке востаннє було у повоєнний час в середині 20 століття.

А на Мальдівах у президента України не було проблеми, ні з теплом, ні з грошима (імовірно – 500 тис. доларів). Зате перед самими виборами президент Порошенко урочисто підніме на 15% стипендії студентам і ні слова по Мальдіви, і про якусь Гонтарєву або зимові труднощі.

Джерело: Віктор Небоженко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв