Олександр Кочетков: Або влада піде по-хорошому, або доведе народ до кривавого бунту

477
Політолог Олександр Кочетков

СПРАВЕДЛИВІСТЬ ВЖЕ НА ПІДХОДІ.

А от мені цікаво, який відсоток з тих, хто зараз люто виправдовує мальдівський вояж Президента Порошенка, робить це щиро, натурально вважаючи, що багата людина з безрозмірною декларацією «за свої» може розслабитися коли завгодно де завгодно? Та й взагалі, робити, що завгодно, та хоч підтримувати свою дружину на культурний фонд України? Яка на ниві культури відзначилася хіба що веденням телепрограми з фітнесу …

Вважаю, що непрохідно тупих, як і настільки ж наївних, відсотків десять, не більше. Решта все прекрасно розуміють. Просто комусь потрібні гроші. Когось зобов’язує місце роботи. Хтось сподівається вислужуванням роботу отримати …

І переважна більшість так званих «порохоботів» все прекрасно розуміє. І не про нібито головнокомандувача, якому негоже під час війни залишати країну. Адже для ПОПа війни немає, а є супервдалим розклад, на який можна списати мародерство і беззаконня.

А про те, що Президенту України не можна відпочивати в будь-якій країні світу, крім України, тому що це непатріотично, блін! Хоч в мирний, хоч у воєнний час!

І що Президенту України НЕПРИПУСТИМО зберігати свої заощадження в будь-якій валюті, крім гривні, тому що це демонструє його недовіру до національної валюти.

Що Президенту України огидно хизуватися особистим багатством, навіть якщо воно раптом і праведне, в країні, де пенсія нижче рівня виживання.

А ще я вірю в справедливість. У вищу справедливість.

Тобто, в те, що або цій владі під тиском суспільства і Заходу доведеться піти умовно по-хорошому. Або вона таки доведе народ до кривавого бунту.

І тоді зневірені озвірілі люди почнуть витягувати наших злодійкуватих володарів із комфортабельних кабінетів, розкішних вілл, люксових авто. І не тільки володарів, а і тих, хто був пособниками, хто цинічно захищав неправедне нехай всього лише постами в Мережі, і творити над ними і їхніми рідними жорстоку помсту. І при цьому обов’язково засуджувати: «Мовчіть, не чиніть опір, не обурюйтесь, а то Путін нападе» …

Джерело: Олександр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв