Відповідальність за теракт у Кабулі узяв на себе «Талібан» (відео)

291
Люди рятувалися, використовуючи простирадла для спусків із балконів номерів.

Екстремістське угрупування «Талібан» взяло на себе відповідальність за терористичну атаку на готель Intercontinental у столиці Афганістану Кабулі, внаслідок якої загинули, зокрема українці.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Угруповання «Талібан» взяло на себе відповідальність за напад на готель у столиці Афганістану Кабулі, внаслідок якого загинули щонайменше 18 осіб, включно з декількома українцями.

За словами представника афганського МВС Наджиба Даніша, 11 із 14 загиблих іноземців були співробітниками приватної афганської авіакомпанії.

Крім того, запевняє він, загинув і офіційний представник з телекомунікацій з провінції Фархі, що відвідував конференцію.

Нагадаємо, 21 січня внаслідок нападу терористів на готель «Інтерконтиненталь» у Кабулі загинули 18 осіб, серед них 14 – іноземці. Повідомлялося, що серед загиблих – двоє нападників, яких було ліквідовано.

У МЗС повідомили, що внаслідок атаки загинув 1 українець, однак згодом уточнили, що внаслідок теракту кількість загиблих громадян України може бути більшою.

Видання The Telegraph оприлюднило відео, на якому люди рятуються з готелю, використовуючи простирадла для спусків із балконів номерів.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв