Експерти визнали новий Кабмін іще гіршим за уряд Яценюка

255
Більшість експертів уже встигли розкритикувати новий склад уряду, називаючи його командою «провінційних гравців» і «ні риба, ні м’ясо».

Політичний експерт Тарас Березовець у коментарі 24 висловив думку, що нині першочерговим завданням для нового уряду є уникнення позачергових виборів до Верховної Ради та стабілізація політичної ситуації в державі в цілому. Він також підкреслив, що в успіх цього процесу складно повірити у зв’язку з сумнівами щодо спроможності виконання своїх обов’язків деякими міністрами.
«У новому складі Кабінету Міністрів є декілька неоднозначних призначень. Я думаю, що це тільки означатиме, що деякі міністри зможуть пропрацювати в уряді, можливо, два-три місяці. Далі вони будуть замінені. Тобто, ротації у складі уряду будуть відбуватися постійно і найближчі будуть дуже швидко, я так розцінюю», − спрогнозував Березовець.
На думку політичного експерта Костянтина Матвієнка, новий КМУ є некомпетентним, від нього не варто чекати запровадження реформ, оскільки його члени не мають потрібного досвіду.
«Уряд Гройсмана з точки зору необхідних реформ буде слабкішим за уряд Яценюка. Буду опонентом уряду навіть не з міркувань їхньої корупції, а з міркувань їхньої глухої, глибокої провінційності», − наголосив Матвієнко.

Коментарi

Коментарiв