РФ хоче ув’язнити чергового українця

251
Тарасовський районний суд Ростовської області РФ завершив розгляд справи проти українця Сергія Литвинова. 20 квітня анонсовано оголошення вироку.

У коментарі Громадському адвокат Литвинова Віктор Паршуткін повідомив, що підсудний не визнає жодних звинувачень і навіть не знає потерпілого у справі. Сторона обвинувачення закликала суд визнати його винним у розбої і призначити покарання у вигляді 9 років позбавлення волі в колонії суворого режиму. 
«Оскільки справа щодо Литвинова, як і інших українців за події на Донбасі й у Криму політична, то суд буде керуватися не міркуваннями права і закону, а політичними міркуваннями, які йому нав’язують із боку, тому, я припускаю, що буде обвинувальний вирок, але покарання, швидше за все, буде меншим призначеного, ніж просив прокурор», − спрогнозував Паршуткін.
За його словами, сторона захисту у разі такого розвитку подій відразу подаватиме апеляцію, після чого оскаржуватиме рішення російського суду в Європейському суді з прав людини, оскільки проти Литвинова порушили принцип справедливості розгляду справи. 
Нагадаємо, РФ звинуватила Литвинова в «каральних операціях у складі воєнізованого батальйону «Дніпро» проти мирних жителів Донбасу, а саме масових убивствах і зґвалтуваннях. Слідчим не вдалося виявити ні тіл, ні потерпілих, тому підсудному пред’явили звичайний розбій щодо громадянина Російської Федерації.

Коментарi

Коментарiв