Чи піде Кремль на велику війну з Україною: прогноз

867
Російський політолог, публіцист Лєонід Радзіховскій.

Кремль не наважиться на велику війну проти України, оскільки для нього це буде катастрофою. У цьому запевнив російський журналіст і публіцист Лєонід Радзіховскій.

«Війна – це дуже дороге задоволення, навіть локальна, коротка, яка триватиме пару тижнів. Причому патріотичного захоплення про те, що «ми розгромили українську армію», не буде. У частини населення воно буде, але це буде короткий сплеск емоцій. А сама війна викличе тільки нове роздратування з запитаннями: «Навіщо нам це треба? Якого біса ми воюємо?», – зауважив фахівець у коментарі Апострофу.

За його словами, щоб була війна, українці повинні напасти, чого не станеться.

Росія ж першою не піде на велику війну, оскільки вона обернеться катастрофою як всередині країни, так і на зовнішньому ринку.

«І, найголовніше, буде економічна катастрофа. Росія ледве-ледве вилазить з важкої стагнації. І в цій ситуації немає жодного сенсу йти на військові витрати, нехай і короткочасні, але дуже неприємні, які бюджетом не заплановані. А, по-друге, що набагато гірше, захопивши новий шматок, треба далі тягнути на своїй шиї все це задоволення», – підсумував Радзіховскій.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв