Члени Меджлісу відмовилися їхати з Криму за вказівкою Росії

227
Член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв оголосив, що представники відомства не виїжджатимуть із Криму відповідно до рішення «прокурора» Наталії Поклонської про заборону організації.

«Жоден із членів Меджлісу, які сьогодні залишаються в Криму, поки не заявив про свою згоду виїхати з півострова. Вони мають намір залишатися там», – повідомив у коментарі Крим.Реалії Барієв.
Він також зазначив, що нині організація розробляє тактику захисту, враховуючи можливі політичні й юридичні інструменти. За його словами, рішення Поклонської про заборону Меджлісу дає ґрунтовні підстави для будь-якого члена представництва кримськотатарського народу подати позов до Європейського суду з прав людини чи інших міжнародних установ.
Нагадаємо, 13 квітня поточного року очільник окупаційної прокуратури анексованого РФ Кримського півострова Наталія Поклонська ухвалила рішення про заборону Меджлісу, що представляє інтереси кримськотатарського народу. 
«Припиняються права громадського об’єднання. Їм забороняється користуватися всіма державними і муніципальними ЗМІ, вони не можуть проводити різні публічні масові заходи, використовувати банківські вклади і взагалі проводити будь-яку роботу. Вся їх пропаганда буде заборонена», – заявила прокурор.
Експерти впевнені, що така резолюція була затверджена відповідно до вказівки влади Російської Федерації. На цю подію вже відреагувала міжнародна спільнота, засудивши дії окупаційної прокуратури Криму. 

Коментарi

Коментарiв