США можуть відмовитися від підтримки України, − Пайфер

210
Колишній Посол США в Україні Стівен Пайфер наголосив, що в разі продовження політичних ігор українською владою американська сторона може відмовитися від підтримки держави.

Під час IX Київського безпекового форуму колишній Посол Сполучених Штатів Америки в Україні заявив, що в разі бездіяльності української влади щодо реформ іноземні партнери можуть відвернутися від країни.
«Якщо ви будете опікуватися політичними іграми замість реформ, то можете опинитися в ситуації, коли Захід від вас відвернеться. Ми сподіваємося, що новий уряд буде працювати, йому треба робити це швидко, інакше виникає ризик того, що терпіння партнерів вичерпається, воно не необмежене», − цитує Економічна правда Пайфера.
Він нагадав, що цього року у Штатах відбудуться президентські вибори, відтак новий глава держави погодиться й надалі підтримувати Україну лише в разі запровадження ґрунтовних реформ і цілеспрямованої боротьби з корупцією.
«Виникає питання, яку Україну побачить новий американський Президент через 9 місяців. Якщо це буде Україна, що поринула в політичну кризу, що не здійснює реформи, то буде у нового лідера США буде спокуса сказати, що нехай європейці самі розбираються з цією державою, а це недобре», − наголосив екс-посол.

Коментарi

Коментарiв