Захід посилить санкційний тиск на Росію за однієї умови – ІноЗМІ

533
Експерти пояснили, за яких умов Захід посилить санкції проти РФ

Цього тижня спецпредставник США в Україні Курт Волкер зустрінеться з помічником російського президента Владіславом Сурковим в Дубаї. Експерти переконані: перезапуск українського мирного процесу є ключовим завданням. Тому, якщо після перемовин не буде досягнуто конкретних домовленостей, Захід посилить тиск на Росію за допомогою додаткових санкцій.

Про це пише The Wall Street Journal із посиланням на думки західних чиновників.

Американські та європейські дипломати сумніваються в тому, що Владімір Путін погодиться на будь-яку угоду, особливо напередодні президентських виборів.

«Однак у цієї двосторонньої зустрічі є важлива мета – дізнатися задуми росіян та зрозуміти, чи хочуть вони вести переговори зараз або після голосування», – ідеться у статті.

Автори наголошують, що це вперше представники Росії і США проведуть переговори відтоді, як адміністрація Дональда Трампа погодила надання Києву оборонної зброї, а російська сторона скасувала заплановану на грудень зустріч. І саме це рішення Вашинґтона допомогло підштовхнути Кремль до повернення за стіл переговорів.

«Існує можливість вирішити питання збройного конфлікту у Східній Україні, якщо Москва цього захоче», – заявив у коментарі виданню неназваний політик зі США.

Він та його колеги вважають, що американська ініціатива щодо України – це «пробна справапокликана показати, чи дійсно РФ має намір зробити конкретні кроки, щоб покращити відносини із Заходом, і знизити економічний тиск на країну.

«США також збираються натиснути на Кремль для того, щоб він виконував угоди щодо контролю над озброєнням і допоміг Штатам із врегулюванням ситуації в Сирії», – підсумували оглядачі.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв