Кремль сподівається на політичну дестабілізацію в Україні, – експерт

206
Директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський висловив думку, що нині російська влада сподівається на поглиблення кризи в Україні у зв’язку з політичною дестабілізацією.

За словами експерта, нині російська влада кристально спостерігає за так званою «прем’єріадою» в Україні, у зв’язку з чим сподівається на поглиблення політичної кризи. Якщо цього не відбудеться, РФ планує масовий наступ на українські території.
На його думку, загроза масштабної атаки на тимчасово окупованому Донбасі залежить від політики Президента Російської Федерації Владіміра Путіна, який керується принципом мінімальних витрат ресурсів у разі такої можливості.
«Нині основний наголос зроблений на політичну дестабілізацію в Україні. Якщо вона, не дай Бог, вдасться, якщо Україну вдасться розгойдати зсередини, жодного наступу не буде, оскільки вона сама впаде на блюдечко з блакитною облямівкою. А якщо цього не буде, то готується «план Б» – нас дотиснуть із проведенням виборів, що означатиме легітимізацію місцевої «влади» на Донбасі, а після цього РФ знову діятиме за ситуацією», – спрогнозував Сунгуровський.
За його словами, «якщо Україну не вдасться дотиснути на переговорах за всіма іншими пунктами, «легальна влада» так званих ДНР-ЛНР може звернутися за військовою допомогою до Росії. І ніщо вже Путіну не перешкоджатиме. Якщо таке відбудеться, то можна чекати масованого наступу за участю авіації і ракетних військ. А цього дуже б не хотілося, оскільки це приведе до масових жертв».

Коментарi

Коментарiв