Іноземні ЗМІ виявили махінації в формуванні українського уряду

280
У впливовому англомовному журналі The Economist оприлюднили статтю щодо процвітання корупції в Україні й махінацій щодо формування нового Кабінету Міністрів.

Аналітики видання зазначили, що чинна влада не змогла досягти необхідного рівня реалізації реформ і подолання корупції, незважаючи на повалення режиму колишнього Президента України Віктора Януковича й Революцію гідності.
Основні реформи є неповними. Поділ повноважень між Президентом і Прем’єром залишається розмитим. Олігархи вкоренилися, а старі політичні обличчя зазнають «мейк-апу». Уряд паралізовано, іноземну допомогу заморожено, а махінації навколо формування нового уряду до болю знайомі, − зазначено у статті.
Крім цього, наголошено, що сторонні іноземні спостерігачі помітили чимало спільного з нинішньою ситуацією в Україні з тією, яка була 12 років тому під час Помаранчевої революції. На думку журналістів видання, навіть відставка екс-глави Кабінету Міністрів Арсенія Яценюка й формування нового складу уряду відбулися з «закулісними махінаціями».
Чвари, що мали місце, продемонстрували відсутність в Україні відповідальної політичної еліти. Нова адміністрація спирається на хитку коаліцію між «Блоком Петра Порошенка» й партією Яценюка «Народний фронт», який, незважаючи на мізерні рейтинги, збереже ключові пости в уряді, − йдеться в матеріалі.

Коментарi

Коментарiв