Керівництво Міноборони провалило переатестацію

163
Радник Президента України Юрій Бірюков повідомив, що 15 з 25 керівників центрального апарату Міністерства оборони не пройшли переатестацію.

«Атестацію, ініційовану міністром оборони Степаном Полтораком, почали з керівників окремих структурних підрозділів (департаменти, окремі управління, окремі відділи). Таких у нас 25. Попередньо: з 25 начальників не пройшли переатестацію 15», − написав у своєму Facebook Бірюков.
Він також зазначив, що серед цих керівників двоє генералів і четверо полковників. У цілому відповідно до підсумків переатестації з Міністерства оборони буде скорочено близько 200 працівників.
За словами радника Президента, усім особам, які провалили переатестацію, відомство запропонує пониження в посаді або звільнення. Крім того, високопосадовець не назвав прізвищ тих працівників Міноборони, яких це стосується, аби вони завчасно не пішли на лікарняний. 
«Одна цивільна особа (колишній генерал-лейтенант) обіймав свою посаду ще з 1997 року в різних іпостасях цього структурного підрозділу. Уявіть собі, який це термін! Отож, переатестація дає свої результати. А ви говорите, що нічого не змінюється в країні», − наголосив Бірюков.

Коментарi

Коментарiв