Зеленський пояснив, чому насправді створив партію «Слуга народу»

1269
Зеленський стверджує, що створив партію суто через юридичні аспекти

Лідер «95 кварталу», шоумен Володимир Зеленський розповів, що зареєстрував у грудні 2017 року «Політичну партію «Слуга народу», щоб випередити незнайомих йому людей, які ще влітку 2017 року хотіли скористатися брендом «Кварталу» і зареєструвати таку політичну силу.

Про це Зеленський розповів в інтерв’ю КП в Україні.

На початку грудня 2017 року в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб на сайті Міністерства юстиції України з’явилася юридична особа «Політична партія» Слуга народу». Керівником утворення є Іван Баканов – керівник ТОВ «Квартал 95».

За словами Зеленського, партія справді існує, однак він не робив ніякої офіційної заяви, тому що це суто юридичне питання.

Комік запевняє, що він вирішив підстрахуватися і, щоб його ідею не вкрали, зареєстрував політичну партію: «Улітку якісь пройдисвіти вирішили зареєструвати партію під назвою «Слуга народу». Я цих людей не знаю, тому відкрито говорю – «пройдисвіти». Виявляється, придумати і зареєструвати бренд – цього недостатньо, його можуть використовувати інші. Тому ми і розпочали цю історію з реєстрацією партії. Довго робили, з питаннями, проблемами, але зробили».

Він також підкреслив, що «Слуга народу» – це не політичний проект, а юридичний нюанс.

«Мені не подобається, що хтось хотів скористатися нашим ім’ям. Для багатьох людей «Слуга народу» асоціюється саме з «Кварталом», вони підуть і проголосують. Це відповідальність. І почасти вона лежить і на наших плечах. Тому потрібно було реєструвати партію. ​​а яка доля буде у цій партії – подивимося. Поки це не політичний проект, а швидше за юридичний нюанс», – підсумував Зеленський.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв