Порошенко отримав на горіхи від Кравчука через відпочинок на Мальдівах

2132
Президент не має права так подорожувати – Кравчук про мальдівський відпочинок Порошенка

Президент не є людиною, яка належить тільки собі. Він належить, насамперед, країні, а тому будь-які екстремальні ситуації з главою держави можуть серйозно вплинути на безпеку та можливі загострення в Україні. Про це заявив перший президент України Леонід Кравчук, коментуючи скандал із відпочинком Петра Порошенка на Мальдівах.

«Особисто я там не був, і навіть не знаю, де це. Кажуть, там красиво і розкішно. Та зараз мене хвилює інше. По-перше, чи є в президента можливість так розкішно відпочивати? Звичайно, він дуже багата людина і може собі дозволити відпочивати так, як вважає за потрібне, але…», – підкреслює Кравчук у статті для НВ.

Він переконаний: так Порошенко може відпочивати як багата людина, але не як президент. Бо це, перш за все, питання безпеки. Якщо з ним трапиться непередбачувана ситуація – це безповоротно може вплинути на події в країні, зокрема, на можливі загострення. Тим більше, коли у країні війна – мабуть, є чимало бажаючих вкоротити президенту віку.

«Наслідки завжди є. Якби парламентарі знали, що президент справді збирається відпочивати у такий спосіб, то вони могли б поставити питання більш гостро та радикально. Президент не має права так подорожувати», – наголошує політик.

Також він зауважив, що країна і багатомільйонний народ «не можуть бути заручниками примх, бажань чи вольностей президента».

«І морально-етичне. Президент – це людина, на яку робиться величезна ставка, реформи, війна і мир. І ця особа дозволяє собі так необачно діяти? Коли країна у війні, а 60% людей старцюють, я не думаю, що такий розкішний відпочинок координується з життям більшості народу», – підсумував перший президент країни.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв