США розширили санкції проти Росії

363
РФ отримала нові санкції через агресію проти України

США розширили список санкцій проти Росії через ситуацію в Україні, додавши в нього 21 фізичну особу і 12 організацій.

Про це свідчить повідомлення на сайті Міністерства фінансів США.

Серед фізичних осіб до санкційного списку потрапили як громадяни РФ, так і громадяни України, причетні до діяльності так званих ЛНР і ДНР. Значна частина санкційного списку – російські посадовці та бізнесмени, причетні до діяльності в окупованому Криму.

До списку, зокрема, потрапили особи та підприємства, причетні до постачання в анексований Крим обладнання Siemens для будівництва електростанції. Серед них –заступник міністра енергетики РФ Андрєй Чєрєзов, директор департаменту оперативного контролю та управління в електроенергетиці Міненерго РФ Євгєній Грабчак, глава «Технопромекспорту» Сєргєй Топор-Гілка.

Крім того, у цьому списку є декілька українських проросійських сепаратистів: «міністр палива та енергетики» ОРДО Олексій Грановський, «міністр економічного розвитку» ОРЛО Олена Костенко, «міністр праці і соцполітики» ОРЛО Світлана Малахова, «міністр палива, енергетики і вугільної промисловості» ОРЛО Павло Мальгін, «міністр фінансів» ОРДО Катерина Матющенко, «міністр державної безпеки» ОРДО Володимир Павленко та інші представники псевдореспублік.

Під санкціями США відтепер перебуватимуть ЗАТ «ВО Технопромекспорт» і ключовий російський партнер Siemens – компанія «Силові машини».

У санкційний перелік потрапило Акціонерне товариство ВАД, яке будує дорогу в Криму, а також її директор Валєрій Абрамов і його перший заступник Віктор Пєрєвалов.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв