Життя Савченко поки врятувала її згода на крапельниці, − адвокат

208
Один із адвокатів засудженої в РФ народного депутата України, льотчиці Надії Савченко Ілля Новіков повідомив, що стан її здоров’я є критичним, хоча значно покращила все згода на крапельниці.

«Дякуючи візиту сестри Савченко, Віри, вона погодилася на крапельниці. В іншому разі її стан був би зовсім тяжким, адже нині її сили на межі, вона критично виснажена», − цитує УНІАН Новікова.
За його словами, нині захист льотчиці має більш-менш обґрунтовані підстави сподіватися, що Савченко зможе протриматися ще кілька днів то того моменту, коли сторони перемовин матимуть хоч якесь уявлення щодо умов її звільнення.
«Це ми можемо зрозуміти, виходячи з того, як 18 квітня завершиться процес  над ГРУшниками Олександровим і Єрофеєвим. Або ж якщо після нього дипломати України та Російської Федерації дадуть зрозуміти, що вони погодили умови обміну, і це значить, що ми на фінішній прямій. Або ж, що ми знову у глухому куті і нам наново треба буде шукати способи впливу на владу РФ», − зазначив адвокат.
Він також додав, що «якщо раптом виявиться, що до обміну буде не готовою російська сторона, це буде означати, що вони просто намагаються затягнути час, оскільки попередні домовленості не припускали такого розвитку подій. Думаю, можна буде чекати нового втручання європейських і американських політиків».
Нагадаємо, 22 березня 2016 року російський суд ув’язнив Савченко до 22 років позбавлення волі, проігнорувавши всі докази її невинуватості. 6 квітня українка розпочала сухе голодування, вимагаючи звільнити її й повернути на Батьківщину.

Коментарi

Коментарiв