НАТО присвятить засідання з Росією українському питанню

191
Представник штаб-квартири НАТО повідомив, що під час засідання Альянсу з РФ 20 квітня цього року сторони зосередять свою увагу на питаннях щодо української кризи.

ТСН наголошує, що це засідання буде першим із часів припинення двосторонньої співпраці між Організацією Північноатлантичного договору й Російською Федерацією. Перед проведенням заходу представники Альянсу вже здійснили низку консультацій з українською владою.
Серед питань на порядку денному запланованого засідання: Україна і військова прозорість. Зокрема, проведення Росією так званих раптових навчань без участі експертів НАТО, − повідомив представник організації.
Він також наголосив у коментарі ЗМІ, що від цих перемовин не варто чекати жодних результативних рішень. Крім того, засідання не означатиме відновлення повноцінної співпраці Альянсу з РФ. 
Засідання Ради НАТО-Російська Федерація – це майданчик для діалогу. Організація вірить у дипломатію і політичний діалог. Із початком кризи в Україні НАТО припинило військову і цивільну співпрацю з Росією. Ця держава реально більше не є стратегічним партнером Альянсу. Після російської агресії на Сході України і анексії Кримського півострова РФ стає дедалі більшим викликом. Ми ніколи не визнаємо нелегальну анексію Криму. Ми зустрічаємося, щоб Росія зрозуміла, що стикається з об’єднаним фронтом країн-партнерів НАТО, − підкреслив представник штаб-квартири організації.

Коментарi

Коментарiв