«Укрзалізниця» пообіцяла гроші пенсіонеру, якого електричка протягла по перону (відео)

414
У керівництві «Укрзалізниці» обіцяють покарати всіх винних у інциденті

Після розголосу напередодні інформації про випадок із пасажиром електрички на Житомирщині в «Укрзалізниці» відсторонили від роботи можливих винуватців травмування чоловіка.

За травми пенсіонера, якого затиснуло дверима електрички і протягло близько півсотні метрів вниз головою, покарають машиніста поїзда і його помічника. Про це ідеться у сюжеті ТСН.

Залізничники стверджують, що саме вони повинні були переконатися, що всі пасажири вийшли і зайшли, перш ніж закривати двері і рушати зі станції. Крім того, призначена спеціальна комісія, яка з’ясовує, чому електричка курсувала з несправними дверима.

У керівництві «Укрзалізниці» обіцяють покарати всіх винних, а чоловіку з забиттям грудної клітини, переломами ребер і лопатки – компенсувати витрати на лікування.

«Сім’ї і самому Івану Бойко залізниця буде всіляко допомагати і в лікуванні, і в реабілітації. Наші люди вже побували у нього в лікарні, будемо тримати зв’язок з його сім’єю і всіляко допомагати в одужанні», – переконує представниця підприємства Анна Казимир.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв