Савченко не припиняє голодування попри загрозу життю

204
Один із адвокатів засудженої в РФ народного депутата України, члена ПАРЄ, льотчиці Надії Савченко Ілля Новіков повідомив, що його підзахисна не відмовиться від сухого голодування попри критичний стан здоров’я й загрозу життю.

В ефірі 5 каналу Новіков повідомив, що сили Савченко вже на межі. Раніше її врятувало те, що вона погодилася на крапельниці завдяки вмовлянням сестри, проте це лише тимчасові заходи.
«Оскільки припинити сухе голодування вона не погоджується, як компроміс вона погодилася, щоб російські лікарі поставили крапельницю, яка допоможе їй протриматися. Ми чекаємо новин зі справи Алексадрова і Єрофєєва. 18 квітня буде вирок, оскільки вони є важливими – ми чекаємо підтвердження чи спростування», – зазначив адвокат.
Нагадаємо, російська влада може обміняти Савченко на ГРУушників Александра Александрова й Євгєнія Єрофєєва, вирок щодо справи яких 18 квітня оголосить український суд.
16 квітня ще один адвокат Савченко Марк Фейгін спростував інформацію ЗМІ про те, що її можуть звільнити вже найближчими днями. Він нагадав, що після оголошення вироку росіянам набрання чинності резолюції суду доведеться чекати місяця.

Коментарi

Коментарiв